Asterix & Obelix Xxl 2 Limited Edition SWITCH kopen?
Asterix & Obelix Xxl 2 Limited Edition SWITCH
Afbeelding van Asterix & Obelix Xxl 2 Limited Edition SWITCH

Afbeelding kan afwijken van het origineel

Bekijk alle Switch Games

  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, is dezelfde dag verzonden (mits alle producten uit 1 filiaal komen). Door de maatregelen rondom het Coronavirus, wordt er landelijk meer online besteld en is er grote drukte op sorteercentra. Bezorgtijden kunnen hierdoor langer duren. Wij vragen hiervoor uw begrip! Om de druk bij de bezorgdiensten wat weg te nemen, vragen wij u om retourorders pas na 7 januari 2021 terug te sturen. Onze retourtermijn is hiermee 2 weken verlengd en houden we rekening mee. LET OP! Nieuwe producten dienen wel in originele seal en dichte verpakking geretourneerd te worden!
  • Voordelige prijzen
  • 3 fysieke winkels
  • Tweedehands of nieuw in topkwaliteit

Inhoud Asterix + Obelix XXL 2 (Limited Edition): - Asterix + Obelix XXL 2 de game. - Exclusief beeldje van Asterix. - Exclusieve litho's. - Nog te onhullen aanvullende content. Waar is Panoramix gebleven? De dru?de met de lange baard is verdwenen nadat hij de zijnen heeft verraden in opdracht van Julius Caesar! Voorbereiding tot de strijd in het Gallische dorp! Ze moeten de waarheid ontdekken! Asterix + Obelix, altijd klaar om op de vuist te gaan, worden door hun stamhoofd Hero?x op missie naar Rome gestuurd. Wanneer zij daar aankomen ontdekken zij er een pretpark, Las Vegum, wordt gebouwd in naam de beroemde Romeinse keizer. Met welk doel? Wat verbergt Panoramix? Waag je in Las Vegum met de onafscheidelijke Asterix + Obelix, uiteraard is ook hun trouwe maatje Idefix van de partij om het op te nemen tegen de legendarische Romeinse legers. En hij is niet je enige bondgenoot, want de niet te evenaren toverdrank is nog steeds en altijd weer je beste hulpmiddel tegen de Romeinen. Wissel af tussen de slimme Asterix en de buitengewone kracht van Obelix om je te ontdoen van de hordes Romeinen, raadsels op te lossen en de vele beproevingen die je te wachten staan tegemoet te treden. Kenmerken: - Wissel af tussen de slimme Asterix en de krachtige Obelix. - Ontdek een avontuur boordevol actie, humor en grappige verwijzingen. - Los raadsels op en ontdek wat er gaande is in Las Vegum.

Artikelnummer -
EAN nummer -
Platform Switch
Game_genre Avontuur Platform
Release 25 september 2018
Merk Mindscape
Leeftijdsclass 7 jaar
Hoofdcategorie Game

Ruilen en retourneren

Kan ik mijn online bestelde producten ook ruilen?
Ja dit kan onder bepaalde voorwaarden!

Wanneer kan een product geruild worden?

  • Bij een beschadiging ontstaan tijdens transport
  • Bij een defect
  • In geval van een foutieve levering
  • U bent van gedachten veranderd (ongebruikt product)

Bij twijfel kunt u altijd contact opnemen met onze klantenservice.

Via internet bestelde nieuwe artikelen mogen binnen 14 dagen na ontvangst geruild worden mits:

  • Nieuwe games nog verzegeld (sealed) zijn.
  • Nieuwe producten ongebruikt en onbeschadigd zijn.

Bij gebruikte games:

Wilt u een gebruikt product retourneren? U dient zelf zorg te vragen voor de retourkosten. Daarnaast kan u uw producten ook kosteloos retourneren in 1 van onze winkels. .

Adres voor retouren:

Gameshop Play-It Stadskanaal
Europalaan 28
9501 CW Stadskanaal

Het retourneren van een pakket is voor eigen rekening, tenzij het een fout van Gameshop Play-it betreft. Ruilen kan ook met bon/factuur in een van onze 3 vestigingen.

Let op, product zit niet meer in de originele seal vanwege laatste winkelexemplaar

Shop meer