Asterix & Obelix Xxl 2 Limited Edition SWITCH kopen?
Asterix & Obelix Xxl 2 Limited Edition SWITCH
Afbeelding van Asterix & Obelix Xxl 2 Limited Edition SWITCH

Afbeelding kan afwijken van het origineel

Inhoud Asterix + Obelix XXL 2 (Limited Edition): - Asterix + Obelix XXL 2 de game. - Exclusief beeldje van Asterix. - Exclusieve litho's. - Nog te onhullen aanvullende content. Waar is Panoramix gebleven? De dru?de met de lange baard is verdwenen nadat hij de zijnen heeft verraden in opdracht van Julius Caesar! Voorbereiding tot de strijd in het Gallische dorp! Ze moeten de waarheid ontdekken! Asterix + Obelix, altijd klaar om op de vuist te gaan, worden door hun stamhoofd Hero?x op missie naar Rome gestuurd. Wanneer zij daar aankomen ontdekken zij er een pretpark, Las Vegum, wordt gebouwd in naam de beroemde Romeinse keizer. Met welk doel? Wat verbergt Panoramix? Waag je in Las Vegum met de onafscheidelijke Asterix + Obelix, uiteraard is ook hun trouwe maatje Idefix van de partij om het op te nemen tegen de legendarische Romeinse legers. En hij is niet je enige bondgenoot, want de niet te evenaren toverdrank is nog steeds en altijd weer je beste hulpmiddel tegen de Romeinen. Wissel af tussen de slimme Asterix en de buitengewone kracht van Obelix om je te ontdoen van de hordes Romeinen, raadsels op te lossen en de vele beproevingen die je te wachten staan tegemoet te treden. Kenmerken: - Wissel af tussen de slimme Asterix en de krachtige Obelix. - Ontdek een avontuur boordevol actie, humor en grappige verwijzingen. - Los raadsels op en ontdek wat er gaande is in Las Vegum.

Bekijk alle Switch Games

  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, is dezelfde dag verzonden (mits alle producten uit 1 filiaal komen). Door de maatregelen rondom het Coronavirus, wordt er landelijk meer online besteld en is er grote drukte op sorteercentra. Dit kan ertoe leiden dat de bezorging enkele werkdagen kan duren, we vragen je hiervoor om begrip.
  • Voordelige prijzen
  • 4 fysieke winkels
  • Tweedehands of nieuw in topkwaliteit

Artikelnummer -
EAN nummer -
Aantal spelers 1
Hoofdcategorie Game
Game_genre Action Adventure
Subcategorie Adventure Action
Label Mindscape
Taal ENG
Leeftijdsclass 7 jaar
Platform Switch
Releasedatum 29-11-2018

Ruilen en retourneren

Kan ik mijn online bestelde producten ook ruilen?
Ja dit kan onder bepaalde voorwaarden!

Wanneer kan een product geruild worden?

  • Bij een beschadiging ontstaan tijdens transport.
  • Bij een defect.
  • In geval van een foutieve levering.
  • U bent van gedachten veranderd (ongebruikt product).

Via internet bestelde nieuwe artikelen mogen binnen 14 dagen na ontvangst geruild worden mits:

  • Nieuwe games nog verzegeld (sealed) zijn.
  • Nieuwe producten ongeopend en nog origineel gesealed zijn.

Via internet bestelde gebruikte artikelen mogen binnen 24 uur na ontvangst geruild worden mits:

  • Gebruikte producten ongebruikt en onbeschadigd zijn.

Wat kost het retourneren?

  • U dient zelf zorg te vragen voor de retourkosten. Dit kan via elk gewenst postbedrijf.
  • Bij een beschadiging tijdens transport of defect zorgt Gameshop Play-It voor de retourkosten.
  • U kan uw producten ook met de bon/factuur kosteloos retourneren in 1 van onze winkels.

Bij twijfel kunt u altijd contact opnemen met onze klantenservice.

Adres voor retourneren:

Gameshop Play-It Retouren
Europalaan 28
9501 CW Stadskanaal

Het retourneren van een pakket is voor eigen rekening, tenzij het een fout van Gameshop Play-it betreft. Ruilen kan ook met bon/factuur in een van onze 4 vestigingen.

Let op, product zit niet meer in de originele seal vanwege laatste winkelexemplaar

Shop meer